kızlık zarı dikimi fiyatı

Kürtaj Fiyatları

14 Temmuz 2013
Yazar: admin

İstenmeyen gebeliğin sonlandırılması için yapılan kürtaj işlemi hakkında merak edilen bir diğer husus ise yapılan işlem için hekime ne kadar ücret ödeneceğidir. Kürtaj fiyatları hakkında hekimlerin internet sitelerinde ücret bilgisi vermesi tıp etiği açısından uygun olmadığı gibi ilgili yasalar uyarınca da yasaklanmıştır. Hekimler internet sitelerinde kürtaj fiyatları hakkında bu sebeplerden dolayı kesinlikle bilgi veremezler.

Çocuk aldırma fiyatları , işlemin lokal anestezi ile mi yoksa genel anestezi ile mi yapılacağına göre değişmektedir. Her ne kadar lokal anestezi altında çocuk aldırma fiyatları nispeten biraz daha ucuz olsa da hastanın konforu açısından genel anestezi yapılan kürtaj işlemi tercih edilmektedir.

Kürtaj fiyatları , aynı zamanda işlemi yapan hekimin bilgi ve tecrübesi ile hekimin muayenehanesinin bulunduğu semte göre de değişkenlik göstermektedir.

Çocuk aldırma fiyatları hakkında bilgi almak ve dilerseniz muayene olmak için randevu taleplerinizi iletmek için 0 212 241 48 93 numaralı telefondan sekreterimle görüşebilirsiniz.

Kürtaj Fiyatları 2013

Kürtaj fiyatları 2013 yılında ne kadar ? Hekimler fiyat politikalarını genellikle bir önceki yıl uyguladıkları tedavi ücretlerini enflasyon oranında güncelleyerek belirlemektedirler. 2013 yılında çocuk aldırma fiyatı bilgisini almak için lütfen iletişim sayfamıza giden bu linke tıklayın. İletişim sayfamızda yer alan mesaj formunu kullanarak kürtaj fiyatı hakkında bilgi talebinde bulunabileceğiniz gibi çocuk aldırma fiyatları hakkında iletişim sayfamızda yer alan telefonlardan bize ulaşarak ücret bilgisi alabilirsiniz.

Kürtaj Fiyatları İstanbul

Kürtaj ücretleri  İstanbul ilinde hekimin muayenesinin bulunduğu semte ve muayenehanenin İstanbul Avrupa Yakası veya İstanbul Anadolu Yakası ndamı olduğuna göre değişmektedir.

Kürtaj ücreti avrupa yakası nda ne kadar , anadolu yakası nda ne kadar ? Çocuk aldırma fiyatları istanbul da ne kadar ? Öğrenmek için 0 212 241 48 93 numaralı telefonu çekinmeden arayabilirsiniz.

Ana Sayfaya dönmek için tıklayınız

Etiketler :
Benzer Yazılar
Yorumlar